Giełda Klasyków na Retro Motor Show w Poznaniu

W dniach 6 – 8 października 2023 teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w wielki, motoryzacyjny wehikuł czasu. Giełda Klasyków, jak co roku, od samego powstania targów, zaprasza Was do współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia.

Giełda Klasyków pragnie zaprosić Was na zakończenie sezonu z dużym przytupem. Retro Motor Show to największe święto klasycznej motoryzacji w Polsce, które co roku przyciąga do Poznania tysiące zwiedzających, w tym kolekcjonerów i profesjonalistów ze świata zabytkowej motoryzacji. Targi te, to klasyka w najlepszym wydaniu, z najbogatszym programem wydarzeń towarzyszących w Polsce, a ekspozycja z roku na rok staje się coraz ciekawsza.

Giełda Klasków jak co roku postara się zapewnić Wam niesamowitą okazję do obejrzenia, wybrania i zakupienia najlepszego samochodu klasycznego dla siebie.

Nasze stoisko zlokalizowane będzie w Hali 3, jako pierwsze od wejścia z Holu Wschodniego, od strony Mostu Dworcowego i ulicy Głogowskiej.

Na naszej ekspozycji znajdziecie nie tylko samochody z naszego garażu, które zobaczyć możecie tutaj: https://www.gieldaklasykow.pl/gk/, a także na poniższych zdjęciach od Garage Age.

Jeżeli chcecie sprzedać klasyka na naszym stoisku podczas Retro Motor Show 2023, nie wahajcie się i piszcie na adres email: info@gieldaklasykow.pl. W odpowiedzi otrzymacie wszystkie informacje i warunki wystawienia pojazdu na naszej strefie.

Na Retro Motor Show od piątku do niedzieli będziecie mogli podziwiać najwspanialsze pojazdy klasyczne. Jeżeli przyjdziecie na targi w stroju nawiązującym do minionych epok i staniecie się częścią tej imprezy, wejdziecie na targi z tańszym biletem!

Zapraszamy!
piątek: 6.10.2023: 11:00-19:00,
sobota: 7.10.2023: 10:00-18:00,
niedziela: 8.10.2023: 10:00-17:00.

Informacje i bilety dostępne na stronie: https://retromotorshow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/bilety/

Kredyt na klasyka