OWSM 2023

Targi Auto Nostalgia 2023 – kup i sprzedaj auto w Warszawie

Auto Nostalgia to znacznie więcej, niż wydarzenie branżowe dla pasjonatów retro motoryzacji. Możesz tu kupić klasyka, możesz też sprzedać. To szansa na udane zakupy dla każdego, kto szuka idealnego dla siebie klasyka. Podczas targów będzie okazja, by zobaczyć na żywo, w jednym miejscu, samochody oferowane w ogłoszeniach na naszej stronie. Nie zmarnuj okazji, by znaleźć swój wymarzony samochód! Ewentualnie, by znaleźć wymarzonego kupca na swoje auto! Zapraszamy już 22-23 kwietnia na teren Expo XXI w Warszawie.


Jak co roku na otwarcie sezonu wystawienniczego dla pojazdów klasycznych Giełda Klasyków zaprasza do Warszawy. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie samochody na sprzedaż przygotowaliśmy dla Was na targi Auto Nostalgia 2023, zapraszamy na nasze stoisko już 22 i 23 kwietnia.

Podobnie, jak rekordowo pod względem powierzchni wystąpiliśmy prezentując pełną halę klasyków w Poznaniu, tak i Warszawie idziemy po rekord, zwiększając powierzchnię naszego stoiska. Tradycyjnie już zaprezentujemy nasze samochody, auta od współpracujących z nami dealerów, jak i auta od osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy!

Chcecie dołączyć do nas podczas targów Auto Nostalgia 2023 i wystawić swój samochód na naszym stoisku? Piszcie na adres info@gieldaklasykow.pl.

Poprzednia edycja dała nam wgląd w to, czego poszukujecie na targach. Podczas imprezy sprzedały się głównie youngtimery, choć i te starsze egzemplarze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z prezentowanych w ubiegłym roku samochodów pozostało w sprzedaży zaledwie kilka sztuk.

Na targach Auto Nostalgia 2023 po raz pierwszy publicznie pokażemy aż 7 samochodów z naszej kolekcji, w tym nasze najnowsze zakupy – pierwsze lifestylowe auto w historii, czyli Talbot Matra Rancho z 1980 roku, Maserati Ghibli GT z 1995, Volkswagen Garbus z 1968, Volvo 144 czy BMW E12.

Zaprezentujemy szeroki wybór mocnych, czterodrzwiowych limuzyn z lat 70. i 80. Pokażemy, jak to się robiło w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, we Włoszech i… w Związku Radzieckim. Przygotowujemy perełki, które zadziwią Was nie tylko stanem, wersją, konfiguracją, ale również historią.

Maserati Quattroporte III 1981 – Poznań

Jaguar XJ12 L 5.3 Series II 1977 – 159000 PLN – Poznań

Wołga Gaz 24-01 1972 – Poznań

Volvo 144 Grand Luxe Automatic 1973 – 79000 PLN – Poznań

Zobaczycie również samochody od naszych przyjaciół. Na naszym stoisku nie zabraknie samochodów dla fanów francuskiej, włoskiej, niemieckiej czy brytyjskiej motoryzacji. W sumie będzie na Was czekać około 30 aut. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcecie dołączyć do nas podczas targów Auto Nostalgia 2023 i wystawić swój samochód na naszym stoisku? Piszcie na adres info@gieldaklasykow.pl.

Jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze pojawi się w naszej strefie śledźcie koniecznie nasze social media, w których poinformujemy Was o kolejnych samochodach czekających na nowych właścicieli.

Auta sukcesywnie publikujemy również na stronie pod wspólnym tagiem: https://www.gieldaklasykow.pl/tag/auto-nostalgia-2023/

Przyjdź i zobacz zabytkowe pojazdy z całego świata oraz szereg atrakcji w klimacie nostalgii. Do zobaczenia!

Bilet upoważnia do wejścia w wybrany dzień – sobotę lub niedzielę.

Bilet normalny – 32 zł
Bilet ulgowy – 29 zł
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 13 roku życia, emerytom i osobom niepełnosprawnym.

Dzieci do lat 6 – WSTĘP BEZPŁATNY!

Data i godziny otwarcia:
Sobota, 22 kwietnia ➡ 10:00 – 17:00
Niedziela, 23 kwietnia ➡ 10:00 – 17:00

Lokalizacja: Targi EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

Więcej informacji na stronie: https://autonostalgia.pl/pl/dla-zwiedzajacych/bilety/