Auto Nostalgia 2020 – zakupowe szaleństwo na Żeraniu!

12 i 13 września spotkaliśmy się z Wami na Targi Pojazdów Zabytkowych – Auto Nostalgia 2020. To wydarzenie równie wyjątkowe i niepowtarzalne, jak przedstawiane w ramach ekspozycji pojazdy, dlatego nie mogło zabraknąć samochodów z garażu Giełdy Klasyków. Wydarzenie odbyło się na hali Global Expo, czyli w dawnej fabryce FSO na Żeraniu.

Każda wystawa rodzi się z miłości do klasycznej motoryzacji, a my staliśmy się świadkami jubileuszowej – dziesiątej już edycji Auto Nostalgii. Targi to wspaniała podróż w czasie. Oprócz ziszczonych marzeń w postaci zagranicznych klasyków, miłośnicy oldschoolowej motoryzacji mogli podziwiać także polskie legendy i wyruszyć w podróż do czasów dzieciństwa i młodości.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy znów się z Wami spotkać i pokazać to, co mamy najcenniejszego, czyli naszą pasję i miłość do samochodów 🙂 Już wkrótce, w ostatni weekend października czeka nas Retro Motor Show i po tej imprezie już wiemy, jak bardzo spragnieni jesteście spotkań i… wymiany handlowej. Nazajutrz po targach trudno podsumować będące jeszcze w toku transakcje, ale mamy nadzieję, że co najmniej 4 pojazdy z naszego stoiska zmienią w najbliższym czasie właścicieli.

Polski Fiat 126p 1978 – SPRZEDANY

Mercedes 280S W116 1977 – REZERWACJA

Volvo C70 Cabriolet 2001 – REZERWACJA

Ferrari Testarossa 1986 – Tomaszów Mazowiecki

Wszystkie oferty z targów możecie znaleźć na liście:
http://www.gieldaklasykow.pl/tag/auto-nostalgia-2020/