Giełda Klasyków na Panorama Oldtimerfest 2021

Po dwóch latach posuchy i lockdownów powoli wracamy do normalności. Już 14-15 sierpnia 2021 zapraszamy całe rodziny na pierwszą edycję Panorama Oldtimerfest, imprezy której Giełda Klasyków stała się partnerem. Impreza odbędzie się w Centrum Team Buildingu Hotelu Panorama w Zbiroży koło Mszczonowa. Jesteście ciekawi co pokażemy na naszym stoisku tym razem?

Giełda Klasyków postanowiła zachwycić szerszą publikę kilkoma okazami ze swojej kolekcji, które prezentować będą różne podejścia do motoryzacji sprzed lat. Każdy z nich wystawiony jest na sprzedaż, będąc gotowym do przeprowadzki do nowego domu.

Na pierwszy ogień rzucimy naszego gwieździstego ulubieńca Larsa. Nasz piękny szarak z niesamowitym wnętrzem w odcieniach ciemnej czerwieni to Mercedes 280 SE W108. Chrom, prawdziwe drewno, salonowa elegancja, a wszystko to opakowane w przyciągające spojrzenia nadwozie projektu Paula Bracqa:

Mercedes 280 SE W108 1969 – 110000 PLN – Poznań

Kolejną gwiazdą naszego stoiska będzie Mercedes W114 w przykuwającym spojrzenia żółtym odcieniu lakieru. Ten samochód przeszedł całkowitą renowację. Jego wnętrze, jak i podzespoły mechaniczne, są praktycznie w całości nowe, a jazdę ułatwia automatyczna skrzynia biegów.

Mercedes 230 /8 Automatic W114 1970 – 120000 PLN – Poznań

Z Niemiec przeniesiemy Was, aż za Ocean. Postanowiliśmy zaprezentować Wam dwa amerykańskie samochody z naszego garażu.
Pierwszym z nich jest sportowy w charakterze Chevrolet Camaro 3. generacji w wersji RS:

Chevrolet Camaro RS 1988 – 49000 PLN – Poznań

Drugim zaś Ford Thunderbird SC, czyli super coupe dla lubiących podróże wygodne i szybkie:

Ford Thunderbird SC 1989 – 44000 PLN – Poznań

Już w ten weekend w jednym miejscu atrakcje, konkursy i legendarne auta 🙂 Impreza odbywa się Centrum Team Buildingu Hotelu Panorama w Zbiroży nieopodal Warszawy.

W ramach biletu wstępu na Panorama Oldtimerfest wszyscy zwiedzający będą mieli nielimitowany dostęp do: wystawy aut zabytkowych oraz strefy I Rajdu Panorama Oldtimerfest, jazdy jeepami, quadami i powerturnami po specjalnie przygotowanych torach, strzelnic dla łuków i wiatrówek, ścianki wspinaczkowej i mostu linowego, namiotów z animacjami dla dzieci, dmuchańców, basenów z kulkami, muzyki na żywo i licznych konkursów z nagrodami.

Ponadto Automobilklub Polski, Stado Baranów i Hotel Panorama zapraszają na I Rajd Panorama Oldtimerfest.
Impreza odbędzie się w sobotę 14 sierpnia 2021 w Centrum Team Buildingu Hotelu Panorama. Rajd będzie liczył około 100 km.
Udział w imprezie mogą brać pojazdy wyprodukowane do 1990 roku (lub do 1995 jeśli produkcja modelu rozpoczęła się przed 1990 rokiem). Do rajdu dopuszczone są także motocykle.

Moc atrakcji dla całej rodziny podczas Panorama Oldtimerfest dostępna jest za jedyne 30 zł, a dzieci do 7 lat wstęp mają wolny. Bilety do kupienia będą na miejscu.

Więcej informacji w wydarzeniu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/373062047582174

Kredyt na klasyka