Bentley

Bentley Continental GT3-R 2015 – 164800 EUR – Poznań

Marka Bentley stała się sławna dzięki swoim osiągnięciom na torach wyściowych w latach 20. i 30. XX wieku. Później zdecydowanie zaczęła ciążyć bliżej luksusu, ale ten samochód w tej specyfikacji był zdecydowanie powrotem do najlepszych tradycji marki. GT3-R stanowił zdecydowane odejście od przytulnego, standardowego Continentala. Wyposażony w sztywniejsze zawieszenie i stabilizatory zapewniające bardziej responsywne prowadzenie, a także 420 mm przednie węglowo-ceramiczne tarcze hamulcowe, tytanowy układ wydechowy Akrapovič, lekkie kute felgi aluminiowe i panele z włókna węglowego w całej kabinie, zdecydowanie zmienił swój wizerunek. Uzyskana redukcja masy to około 100 kg, zestawiając ze standardowym Continentalem GT. Prezentowany egzemplarz wykończony jest w kolorze Glacier White, w połączeniu z karbonowymi dokładkami, oklejeniem GT3-R oraz wnętrzem skórzanym Beluga z zieloną nicią i Alcantarą prezentuję się doskonale. Wnętrze ocieka włóknem węglowym, przy czym jest nadal niezwykle luksusowe i komfortowe. Napis na progach informuje nas przy wejściu, że jest to jedna z 300 sztuk na świecie, a zegarek Breitling zamontowany na desce przypomina, że jedziemy marką absolutnie premium.
Czytaj dalej Bentley Continental GT3-R 2015 – 164800 EUR – Poznań

Bentley Continental Flying Spur 2005 – 179900 PLN – Gliwice

Bentley Continental Flying Spur to luksusowa limuzyna o wysokich osiągach, produkowana przez firmę Bentley Motors Limited od 2005 roku. Wytwarzany ręcznie w fabryce Bentleya w Crewe w Anglii, Flying Spur pierwszej generacji został oficjalnie zaprezentowany na 75. Salonie Samochodowym w Genewie w marcu 2005 roku. Samochód wyposażony w silnik W12 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności 5998 cm³ i mocy 560 KM posiada napęd na wszystkie koła oparty na technologii Torsen. Ta potęga na kołach rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,9 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 314 km/h. Wygodę jazdy i ciągłą kontrolą tłumienia zapewnia adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne. Podczas pierwszej całorocznej sprzedaży Flying Spur liczba dostaw przekroczyła 4000 sztuk. Jeżeli chcecie spróbować angielskiego luksusu z groźnym dźwiękiem W12 w tle, oferta może być dla Was.
Czytaj dalej Bentley Continental Flying Spur 2005 – 179900 PLN – Gliwice

Bentley Continental GT 2004 – SPRZEDANY

Bentley Continental GT to wspaniały, brytyjski styl, który ubogacony został w 2003 roku niemiecką techniką najwyższej klasy. Nobliwy, stanowczy i głęboki w brzmieniu. Taki jest jego silnik o konstrukcji W12, z czterema rzędami cylindrów i dwiema turbosprężarkami. Rozwija 560 koni mechanicznych, moc przenosi ma 4 koła za pośrednictwem 6-stopniowej skrzyni automatycznej i pozwala rozpędzić się do 314 km/h, a pierwsza setka jest tu w zasięgu już po 4,8 s. Sylwetka? Nawiązuje do wspaniałych tradycji marki Bentley. Cztery okrągłe światła, ogromny, siatkowy grill i linie, które dzięki swoim obłością zdają się zmniejszać jego ogromne wymiary. Wnętrze luksusowe, ze wspaniałą skórą, pięknym drewnem orzechowym, detalami z polerowanego metalu i królującym na desce zegarkiem Breitling. Ten egzemplarz pochodzi z amerykańskiego rynku, skąd został wyeksportowany jako niemal nowe auto, z czystym title’m. Przez wiele lat jeździł po Paryżu, ostatnie lata spędził na ulicach Moskwy. Sprowadzony do Polski, został tu opłacony i przygotowany do rejestracji.
Czytaj dalej Bentley Continental GT 2004 – SPRZEDANY