Giełda Klasyków na Poznań Motor Show

Poznań Motor Show to zdecydowanie największe targi motoryzacyjne w Polsce, które od lat przyciągają coraz większe grono pasjonatów koni mechanicznych. Dzięki uprzejmości organizatorów wystawy Retro Motor Show, w dniach 6 – 9 kwietnia 2017 znajdziecie nas na Poznań Motor Show 2017 w hali nr 3.

Wraz z organizatorem tarów Retro Motor Show postanowiliśmy pokazać namiastkę tego, co czekać będzie zwiedzających na kolejnej edycji tych targów w listopadzie 2017 roku. Na terenie targów Poznań Motor Show, w hali numer 3, w doskonałym towarzystwie takich marek jak Mercedes, Alpina, BMW, Rolls Royce, Mini, Mitsubishi czy Infiniti, prezentujemy:


nieśmiertelną linię Jaguara XJS Convertible


oraz pięknego Mercedesa 300 SE W126, który do Polski przybył ze słonecznej Almerii,


ofertę dopełniają dwa wspaniałe motocykle BMW K1.

Tradycyjnie, każdy z pojazdów z naszej oferty będzie można zakupić już w trakcie trwania imprezy, a samochody specjalnie na tę okazję otrzymały specjalne ceny. Taka okazja już się może nie powtórzyć, więc serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych skarbów na żywo i do zakupów.

Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas na stoisku, zarówno przy tej okazji, jak i podczas Retro Motor Show w dniach 3 – 5 listopada 2017.

Kredyt na klasyka