Jeżeli chciałeś, aby Twój Mercedes CLS wyposażony był harmonijnie i bogato, producent zaoferował specjalne pakiety, nazywając je Designo Edition I i Designo Edition II. W folderze reklamowy mogłeś odnaleźć zachętę, że to gotowe, harmonijne połączenia ekskluzywnych odcieni skór aniline/nappa, dedykowanego drewna oraz podsufitki z Alcantary, które miały ułatwić klientowi wybór bez samodzielnego konfigurowania każdego detalu od zera. Ten egzemplarz pochodzi właśnie z tej puli, i jest również w specjalnym kolorze Diamond White Metallic z palety Designo. Jego przebieg to tylko 68 tys. km.
Mercedes CLS 350 C219
Rocznik: 2007
Przebieg: 68000 km
Pojemność: 3498 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 272 KM
Cena: 75900 PLN
Na sprzedaż wyjątkowy Mercedes-Benz CLS 350 generacji C219 w niezwykle rzadkiej wersji Designo Edition 2, wyposażony w niezawodny silnik V6 o pojemności 3.5 litra i mocy 272 KM oraz automatyczną skrzynię biegów 7G-TRONIC.
Samochód pochodzi z rynku japońskiego i wyróżnia się nie tylko bardzo dobrym stanem technicznym, ale również unikatową konfiguracją wyposażenia. Lakier Diamond White Metallic w połączeniu z pakietem Designo sprawia, że jest to jeden z najbardziej eleganckich egzemplarzy CLS dostępnych na rynku.
CLS C219 to model, który na nowo zdefiniował segment czterodrzwiowych coupe. Ponadczasowa sylwetka, bezramkowe szyby i charakterystyczna linia nadwozia sprawiają, że samochód nadal prezentuje się niezwykle nowocześnie i prestiżowo. Auto z udokumentowanym przebiegiem, pełne książki serwisowe, wnętrze w idealnym stanie, podwozie bez grama rdzy.
Sprzedaż na fakturę VAT, cena brutto.
Dane techniczne
Mercedes-Benz CLS 350 (C219)
Rok produkcji: 2007
Silnik: 3.5 V6 M272
Pojemność: 3498 cm³
Moc: 272 KM
Skrzynia biegów: automatyczna 7G-TRONIC
Napęd: tylny (RWD)
Kolor nadwozia: Diamond White Metallic
Tapicerka: Designo skóra czarna / antracyt
Pochodzenie: Japonia
Najważniejsze wyposażenie
Rzadki pakiet Designo Edition 2 (Y02)
Tapicerka Designo
Podsufitka Designo Alcantara w kolorze antracytowym
Karbonowe wykończenie konsoli środkowej AMG
Elektryczny szyberdach szklany
Reflektory Bi-Xenon z aktywnym doświetlaniem zakrętów
System Parktronic przód i tył
Elektrycznie regulowane fotele z pamięcią ustawień
Podgrzewane fotele przednie
Klimatyzacja automatyczna THERMATIC
Elektryczna roleta tylnej szyby
COMAND DVD z nawigacją
Zmieniarka CD
Lusterka fotochromatyczne
Elektrycznie składane lusterka
Chromowane klamki zewnętrzne
ISOFIX
Mercedes CLS C219 Designo Edition 2 to propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż zwykłej limuzyny. Unikatowe wyposażenie Designo, elegancka kolorystyka oraz klasyczny wolnossący silnik V6 tworzą konfigurację, która dziś jest praktycznie nieosiągalna w nowych samochodach.
Wybierz samochód, a wspólnie znajdziemy na niego pieniądze. Kontakt: Paulina tel 573 287 123
Możliwość dowozu auta na terenie całej Polski (4 zł/km).
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadam telefonicznie od godz. 8.00 do 19.00.
Telefon: +48 605 128 222, +48 502 411 411
Miejscowość: Gliwice































