Legends Cars

Mercedes S 600 Coupe C140 1995 – SPRZEDANY

Mercedes S 600 Coupe C140 to jest samochód, który zawsze wzbudzał szacunek. Klasa S zawsze wyznaczała najwyższe standardy i nie inaczej było w latach 90. Równie imponujący, jak nadwozie, jest jego silnik. 12 cylindrów i 6 litrów to była odpowiedź na propozycję BMW i w tym nadwoziu spisywała się fantastycznie. To idealne auto do podróży autostradowych, choć na szacunek zasługuje również, gdy po prostu wypieszczone stoi w garażu. Ten egzemplarz przybył do Polski ze Szwajcarii, zachowany jest w bardzo dobrym stanie i ma kompletną dokumentację.

Mercedes S 600 Coupe C140
Rocznik: 1995
Przebieg: 135895 km
Pojemność: 5987 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 394 KM

Mercedes Benz S600 coupe (C140).
Do zaoferowania posiadamy bardzo ładny egezmplarz Mercedes S 600 coupe. Samochód jest zarejstrowany na terenie kraju, pochodzi z rynku szwajcarskiego. Posiada pełną dokumentację. Zarówno lakier, jak i wnętrze, utrzymane są w bardzo ładnym stanie. Jedynym mankammentem są delikatne otarcia na drewnianym elemencie kierownicy oraz delikatnie pękniecie na dekorze drewnianym w panelu środkowego. Samochód bardzo ładnie wyposażony, między innymi: dociaganie drzwi, webasto, komputer pokładowy (Reiserechner).

V12 brzmi wspaniale, skrzynia biegów pracuje wzorowo. Wszystkie elementy wyposażenia działają poprawnie. Samochód posiada oryginalny lakier na całej karoserii (poza prawym dolnym elementem błotnika, który był kosmetycznie odświeżony – ok. 140 mikronów).

Kredyt na klasyka