Giełda Klasyków i Motoclassic Wrocław 2024

Motoclassic Wrocław to wyjątkowa i największa w Polsce plenerowa impreza poświęcona klasycznej motoryzacji, która odbywa się w sercu Dolnego Śląska. Wydarzenie to organizowane jest na terenie Zamku Topacz, w Ślęzy pod Wrocławiem już po raz 11. Wszystkich właścicieli klasycznych samochodów serdecznie zachęcamy do udziału! Rezerwujcie termin 24-25.08.2024! Giełda Klasyków również szykuje dla Was przestrzeń, na której będziecie mogli obejrzeć i wystawić samochody na sprzedaż, ale nie tylko!

Motoclassic Wrocław zawsze było dla nas kulminacją sezonu i stałym punktem w naszym kalendarzu imprez, na których po prostu trzeba być. Oczywiście, jak co roku szykujemy Giełdę Klasyków i przywieziemy ciekawe samochody, które będzie można obejrzeć, przejechać się nimi i je kupić. Na naszej przestrzeni giełdowej każdy z Was może również wystawić swój samochód na sprzedaż. Wystarczy, że zgłosicie chęć wzięcia udziału w giełdzie pisząc do nas maila na adres info@gieldaklasykow.pl. W odpowiedzi na wysłanego do nas maila otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące udziału w imprezie. Radzimy nie odkładać zgłoszenia na ostatnią chwilę, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała nasza przestrzeń w zeszłym roku 🙂

Planujemy pokazać kilka aut z naszego garażu, natomiast cała reszta naszej giełdy będzie należeć do Was.

Podczas imprezy czeka nas jak zwykle wiele atrakcji. Ponieważ Motoclassic to nie tylko zlot, to także konkurs elegancji pojazdów zabytkowych, rajd turystyczny, wspaniała wystawa i możliwość zobaczenia samochodów w ruchu!

Jeżeli nie chcecie sprzedawać swojego samochodu, a tylko wziąć udział klasycznym pojazdem z zlocie to musicie się spieszyć i zarezerwować jeden dzień więcej, ponieważ dla zlotowiczów termin Motoclassic Wrocław to 23 – 25.08! Piątek jest dniem zamkniętym dla zwiedzających i cała przestrzeń będzie należała tylko do zapisanych na zlot uczestników 😉
Z uwagi na ogromne zainteresowanie, zgłoszenia na zlot Motoclassic Wrocław 2024 organizatorzy zamykają wcześniej niż zazwyczaj. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 lipca 2024 o godzinie 23:59.

Jeżeli chodzi o ekspozycję samochodów klasycznych Motoclassic Wrocław ma dla Was niesamowitą niespodziankę. Po raz pierwszy na motoryzacyjnym wydarzeniu w Polsce swoją obecność potwierdziło August Horch Museum Zwickau gGmbH! Ekspozycję Muzeum będziecie mogli znaleźć na dziedzińcu, tuż przy głównym budynku Zamku Topacz. Niewątpliwie będzie to nie lada gratka!

Jedną z aktywności, którą mogą wybrać uczestnicy zlotu jest Rajd Samochodów Zabytkowych, który odbędzie się w pierwszy dzień zlotu, w piątek, 23.08.2024. Nowością w tym roku jest fakt, że za organizację Rajdu odpowiedzialna jest ekipa z fundacji ”Klasyczna Strefa Wrocław”.

Ukoronowaniem części zlotowej jest oczywiście Konkurs Elegancji. W tym roku przewodniczącym Jury będzie Allan Starski! Najsłynniejszy scenograf Polskiego Kina, laureat Oscara za “Listę Schindlera” 🙂 a jednym z członków Jury, Adam Piotrowski, założyciel i właściciel Giełdy Klasyków.

Rejestracja uczestników z pojazdami zabytkowymi dostępna jest na oficjalnej stronie www.motoclassicwroclaw.pl.

Możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży dostępna na stronie:
https://bilety.topacz.pl/

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/1695987957893558/?ref=newsfeed