Mercedes E 220 Brabus 2.6 Cabriolet A124 1996 – SPRZEDANY

Klasyczna sylwetka cabrio Mercedesa, piękny i szlachetny odcień lakieru Ruby Red, wreszcie modyfikacje firmy Brabus, które czynią go niezwykłym kabrioletem, ciekawym i wyróżniającym się na każdym zlocie. Rok 1996 to sama końcówka, przedostatni rok produkcji modelu. Czas kiedy mercedesowe okulary były już tuż tuż, lecz tu jednak wygląd wciąż jest bardziej klasyczny. Wisienką na torcie jest tu oczywiście silnik. Owszem, ma tylko cztery cylindy, ale specjaliści z firmy Brabus postarali się, by nikt tu nie cierpiał na deficyt mocy. Po rozwierceniu do pojemności 2.6 l silnik oferuje 175 KM, co z pewnością zmienia charakter samochodu. Odnajdziemy tu też 18-calowe, 3-częściowe felgi Brabusa, co dodaje wizualnego pazura i z pewnością jest atutem.

Mercedes E 220 Brabus 2.6 A124
Rocznik: 1996
Przebieg: 164000 km
Pojemność: 2600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 175 KM

Wyposażenie:
VIN: WDB1240621C287405
Kod lakieru: RUBY METALLIC (572U)
– elektrycznie regulowane szyby
– elektrycznie regulowane lusterka
– podgrzewane siedzenia
– wspomaganie kierownicy
– centralny zamek
– skórzana tapicerka
– wskaźnik temperatury zewnętrznej
– katalizator
– system ASD /szpera/
– poduszka powietrzna dla pasażera z przodu
– schowek z roletą pod przednim podłokietnikiem
– skrzynia automatyczna 4-biegowa
– radiom MB Classic z RDS
– antena automatyczna
– podłokietnik z przodu
– klimatyzacja
– pilot na podczerwień

Na sprzedaż unikatowy Mercedes A124 E220 wyprodukowany w 1996 r., który został poddany przeróbce silnika w firmie Brabus. Z fabrycznych 2.2 litra silnik został powiększony do pojemności 2.6 oraz podniesiona moc do 175 KM. Niniejsza modyfikacja była potwierdzana w centrali Brabus w Bottrop, nowemu właścicielowi zostanie udostępniona stosowna korespondencja.

Wersja europejska. Samochód większość życia spędził w Niemczech, w 2018 roku został sprowadzony do Polski. Od tego czasu jest dumą kolekcji właściciela w Polsce. W tym też roku do samochodu zostały dokupione skręcane Brabus 18″, aby dopełnić wizualnie samochód, a jednocześnie pozostać spójnym z marką tunera.

Samochód w doskonałym stanie lakierniczym i mechanicznym. Wnętrze oraz przestrzeń bagażnika nie wykazują istotnych śladów zużycia.

Kredyt na klasyka