Ford Mustang 1967 – SPRZEDANY

Ford Mustang z lat sześćdziesiątych to marzenie wielu ludzi, nawet tych których na co dzień nie pociąga amerykańska motoryzacja. Może dlatego, że ówczesne amerykańskie samochody doskonale odzwierciedlały ducha tamtych lat, dają poczucie wolności, swobody, nieograniczonych możliwości, które są w zasięgu każdego, o ile włoży w to wystarczająco dużo serca i pracy. Ogrom pracy z pewnością został wykonany podczas renowacji tego egzemplarza. Nawet jeżeli popatrzymy na jego najdrobniejsze detale, nie odnajdziemy tu dróg na skróty. Oto kultowy wóz po rzetelnej, drobiazgowej renowacji – takiej, jakiej autorami mogli być tylko polscy specjaliści.

Ford Mustang
Rocznik: 1967
Przebieg: 95500 mil
Pojemność: 4728 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 200 KM

Nazywam się Ford Mustang. Urodziłem się w 1967 roku w Kalifornii. Moje serce to V-ósemka o kodzie silnika 289. Oznacza to, że 289 cali sześciennych to moja pojemność – 4,7 l. Moc jaką dysponuję to około 200 KM.

W ostatnim czasie przeszedłem kompletną odbudową blacharską i lakierniczą, dzięki której wyglądam jak nowy. Mój lakier to profesjonalnie położona półmatowa szarość, a wnętrze to nowy, czarny winyl.
Mam również kompletnie wyremontowany silnik, zawieszenie i wszystkie podzespoły mechaniczne.
Moje hamulce są nowe, tarczowe ze wspomaganiem, a jazdę umila automatyczna skrzynia biegów i wspomaganie kierownicy.

Mam już ponad 50 lat, lecz duchem jestem młody.
Zupełnie, jak Ty 😉

Kredyt na klasyka