Giełda Klasyków na Retro Motor Show 2019 – Podsumowanie

Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show, które odbyły się w dniach 25-27 października 2019 roku, to najważniejsza dla Giełdy Klasyków impreza w roku i największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Wiele wskazuje na to, że tegoroczne Retro Motor Show pod wieloma względami było rekordowe.

Retro Motor Show 2019 to największa do tej pory ilość hal, największa ilość wystawionych pojazdów. Giełda Klasyków ze swoim stanowiskiem również zaszalała 😉 W sumie pomieściliśmy 51 pojazdów, 10 na tą chwilę ma już podpisane umowy sprzedaży, a przy kolejnych trwają rozmowy.

Retro Motor Show to oczywiście nie tylko stoisko Giełdy klasyków. Podczas trzech dni Targów Pojazdów Zabytkowych – Retro Motor Show 2019 zwiedzający mogli oglądać najpiękniejsze legendy klasycznej motoryzacji na stoiskach automobilklubów, firm oraz wystawców indywidualnych. Prezentowane pojazdy kusiły zgromadzonych pasjonatów swoją elegancją oraz precyzją wykonania w niemalże każdym detalu. Osoby zainteresowane renowacją pojazdów zabytkowych czerpały cenną wiedzę w specjalnie zaaranżowanej Strefie renowacji, nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się Strefa militarna, na której można było nie tylko oglądać opancerzone pojazdy, ale także sprawdzić wyposażenie i zakupić wojskową odzież. Podkręcone silniki i pozostałe modyfikacje to znak rozpoznawczy strefy Retro Tuningu, a retro klimatu dodał również grający na scenie głównej zespół Retro Hobby Band, który dbał o każdy dźwięk podczas retro potańcówek przy scenie.

Retro Motor Show 2019 stoisko GK

Szybkie obejśie stoiska Giełdy klasyków wyglądało właśnie tak 🙂 Mamy nadzieję, że i Wam się podobało. Dla nas taka impreza mogłaby się odbywać co tydzień. 10 pojazdów idzie do nowych właścicieli, kolejnych kilka w trakcie rozmów. Retro Motor Show udowodniło, że gdy mowimy o egzemplarzach najwyższej jakości, o recesji mowy być nie może.Co jeszcze pozostało w ofercie, możecie sprawdzić tu:http://www.gieldaklasykow.pl/tag/retro-motor-show-2019/

Opublikowany przez Giełda klasyków Sobota, 2 listopada 2019

Wszystkim gościom dziękujemy za wizytę. Mamy nadzieję, że podobało Wam się to, co Wam zaprezentowaliśmy. Takie przygotowania to niemały wysiłek, ale robimy wszystko co w naszej mocy, by te 3 dni w roku były dla Was naprawdę wyjątkowe.

Podziękowania również dla naszych partnerów: Komfort-Trans, Technology Institute, Obłędne Koło, Inwestuj w klasyka, Artmet Classic, Auto Pasja Biały a także odpowiedzialnych za przygotowanie samochodów: Old School Detailing Arek Kaźmierczak, Herrenfahrt Polska, WORK STUFF.

Przy kilku samochodach proponujemy potargowe zniżki cen. Sprawdźcie koniecznie, czy nie ma tam czegoś, co wpadło Wam w oko:

http://www.gieldaklasykow.pl/tag/retro-motor-show-2019/

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z naszego stoiska i zapraszamy za rok!