I Ogólnopolska Wystawa Samochodów Marzeń w Świdnicy

Świetne samochody, ciekawi ludzie i pasja do motoryzacji – Giełda klasyków zaprasza wszystkich miłośników czterech kółek do Świdnicy już w połowie maja. Wraz z TMT Moto Group – firmą, której ofertę znajdziecie na naszej stronie, już 15 maja zapraszamy na I Ogólnopolską Wystawę Samochodów Marzeń.


Ogólnopolska Wystawa Samochodów Marzeń to inicjatywa, która ma docelowo corocznie zrzeszać wielbicieli motoryzacji w jednym miejscu, ponad podziałami. Nie będzie jednak typową wystawą czy piknikiem. Event ma być okazją do poszerzania swojej wiedzy z zakresu szeroko pojętej motoryzacji oraz inwestowania w nią zgromadzonych zasobów. #OWSM ma także dać możliwość poznania ciekawych osób z motoryzacyjnego kręgu, które obdarzone są często szeroką wiedzą z zakresu historii marek i modeli samochodów. Ze względu na charakterystykę oferty i zainteresowania TMT Moto Group, firma chce przede wszystkim zaprosić pasjonatów sportowych samochodów. Jednak bez znaczenia jest dla organizatorów czy osoby te posiadają w swoim garażu przygotowanego do KJS-ów Fiata Seicento czy Porsche GT3 najnowszej generacji – ponieważ liczy się pasja.

Podczas eventu zaprezentowanych będzie do 100 samochodów, które podzielone będą na 3 kategorie:
– OLDTIMER – samochody do roku 1979,
– YOUNGTIMER- samochody od 1980 do roku 1999,
– WPÓŁCZESNE- samochody od roku 2000 do 2022.

Eksponowane samochody dla ich właścicieli z pewnością są bezcenne, zapraszamy więc w majową niedzielę do TMT Moto Group, gdzie pomożemy Wam zrozumieć tę motoryzacyjną miłość. Postaramy się pokazać zaangażowanie włożone w renowacje, sportowe modyfikacje, czy utrzymanie w świetnym stanie samochodów, których właściciele wykazują niezwykłą troskę o każdy detal swoich perełek. To właśnie od nich możecie dowiedzieć się jak zabrać się do inwestowania w unikatowe, nie tylko sportowe samochody.

Jednym z ciekawszych okazów na ekspozycji będzie Lamborghini Countach w niezwykłej konfiguracji kolorów, o którym więcej przeczytacie na stronie TMT Moto Group.
Oprócz legendarnego Countacha podczas eventu swoją premierę będzie miało aż 5 samochodów, których i my jesteśmy ciekawi.
Giełda Klasyków, jako jedna z zaproszonych firm postanowiła zabrać ze sobą do Świdnicy unikatowe Alpine A610 Turbo.
Gościem Pierwszej Ogólnopolskiej Wystawy Samochodów Marzeń będzie między innymi Maciej Wisławski – jeden z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce.
Na specjalnej scenie powitamy ciekawe osobistości motoryzacyjnego świata i posłuchamy o ich pasji.
Obecna będzie również firma WORK Stuff, która poza stanowiskiem, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć produkty firmy, umożliwi pozyskanie wiedzy z zakresu car detailngu i dedykowanych do niego produktów.

Dla zwiedzających przygotowana będzie także strefa food court, gdzie będzie można zjeść dobry posiłek oraz zrelaksować się przy muzyce wprost z winyli.

Bilety nabyć będzie można w dniu eventu. Koszt wstepu to 20 zł za osobę. Warto jednak dobrze zaplanować przyjazd do TMT Moto Group, ponieważ bilety sprzedawane będą w ograniczonej do 400 sztuk puli.
Bramy firmy otworzą się w samo południe, natomiast zakończenie planowane jest na godzinę 18.00.

Zapraszamy na teren TMT Moto Group ul. Wrocławska 105, Świdnica, już 15 maja.

Więcej na: https://tmtmotogroup.com/aktualnosci/