Mercedes E 320 Cabriolet A124 1995 – SPRZEDANY

Mercedes E 320 Cabriolet A124 to według wielu miłośników youngtimer idealny. Z jednej strony ma sylwetkę, która jednoznacznie kojarzy się z najlepszymi czasami marki, a z drugiej oferuje fantastyczny komfort i ponadprzeciętne osiągi. Ponadto ma styl – zwłaszcza w wersji kabrio, pozwalającej chwytać życie pełnymi garściami. Wymarzysz sobie weekend nad alpejskim jeziorem albo wycieczkę do muzeum Mercedesa w Stuttgarcie? W tym Mercedesie to żaden problem, a z tego szczególnego egzemplarza nawet nie musiałbyś rezygnować w okresie zimowym. Na wyposażeniu ma hardtop firmy Wiesmann, zamieniający go w auto całoroczne. Ciekawostka – jeżeli chcielibyście zakupić sam hardtop, jeżeli pojawia się w ogłoszeniach w Europie, oczekiwana cena jest zazwyczaj na poziomie 4-5 tys. euro, a pozostaja jeszcze kwestia dopasowania kolorystyki. Tu już jest we właściwym kolorze i z właściwym odcieniem podsufitki, więc trzeba przyznać, że gratis jest fantastyczny.

Mercedes E 320 Cabriolet A124
Rocznik: 1995
Przebieg: 333000 km
Pojemność: 3199 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 220 KM

Mercedes E 320 Cabriolet A124 w kolorze 904 midnight blue z beżowym, skórzanym wnętrzem.
Oryginalnie wyprodukowany na rynek szwajcarski.
Samochód zakupiony i przywieziony na kołach z Danii w czerwcu 2020 przy przebiegu 325000 km.

Na wyposażeniu jest hardtop firmy Wiesmann – element rzadki, poszukiwany i dopasowany do auta kolorem lakieru i podsufitki.
Skrzynia automatyczna 5-stopniowa.
Ponadto – jasna skórzana tapicerka, fotele regulowane elektrycznie i pompowane na odcinku lędźwiowym, tempomat.

Po sprowadzeniu auto przeszło serwis, naprawę składanego dachu, drobne poprawki lakiernicze i renowację skórzanej tapicerki.

Kredyt na klasyka