Retro Motor Show 2021 – najbardziej targowa impreza w roku

Cieszy nas niezmiernie, że możemy w końcu zaprosić wszystkich fanów samochodów klasycznych na Targi Retro Motor Show. W dniach od 5 do 7 listopada 2021 roku zobaczymy się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Ile samochodów będzie na targach? W których pawilonach odbędzie się wystawa? Odpowiedzi na te i znacznie więcej pytań znajdziecie poniżej.

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Retro Motor Show. Już w dniach 5-7 listopada 2021, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będziemy gościć najpiękniejsze zabytkowe auta z całego kraju. Retro Motor Show to nie tylko targi samochodowe, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera i podróż przez historię motoryzacji. Będzie to już V, jubileuszowa edycja targów zbudowanych wokół miłości do klasycznej motoryzacji.

Giełda Klasyków jak zwykle szykuje dla Was wiele nowości. Od poprzedniej edycji nasz garaż zmienił się nie do poznania. Planujemy pokazać dwa klasyczne Mercedesy, trzy Jaguary, a także naszego Opla Olympię A, auto po całkowitej renowacji, świeżego zdobywcę pierwszej nagrody Polskiego Konkursu Elegancji 2021 w kategorii Daily:

Opel Olympia A Coupe 1968 – Poznań

Znany przez Was i lubiany, klejnot koronny naszej kolekcji, Fiat 130 Coupe, melduje się przygotowany, by cieszyć Was piękną linią i niesamowitym wnętrzem:

Fiat 130 Coupe 1974 – Poznań

Kolejne zgłaszane na nasze stoisko samochody znajdziecie pod tagiem: https://www.gieldaklasykow.pl/tag/retro-motor-show-2021/

Targi Retro Motor Show 2021 odbędą się pawilonach 5 i 6 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście dla uczestników wydarzenia zlokalizowane będzie od Wejścia Wschodniego (hol od Mostu Dworcowego), z kolei wjazd dla samochodów od ulicy Bukowskiej czyli od bramy numer 7. Parking dla zwiedzających Retro Motor Show znajdzie się na Placu Marka (P4) między pawilonami 3 i 4.

Godziny otwarcia targów:
Piątek, 5 listopada 11:00 – 19:00
Sobota, 6 listopada 10:00 – 18:00
Niedziela, 7 listopada 10:00 – 17:00

Wraz z organizatorami przypominamy, że bilety zakupione przez Was na poprzednią edycję, lub bilety wymienione na voucher są do wykorzystania przy wstępie na wydarzenie. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://retromotorshow.pl/pl/aktualnosci/wymien-zeszloroczny-bilet-na-voucher/

Wszystkiego na temat biletów dowiecie się ze strony: https://retromotorshow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Informacje na bieżąco dostępne w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/594623441672502/

Kredyt na klasyka