Giełda Klasyków na targach Auto Nostalgia 2018


Warning: Illegal string offset 'link' in /home/gieldaklas/domains/gieldaklasykow.pl/public_html/wp-content/plugins/boxers-and-swipers/lib/class-boxersandswipers.php on line 354

Auto Nostalgia – Ogólnopolskie Targi i Wystawa Pojazdów Zabytkowych 2018 to już ósma edycja tego kultowego wydarzenia. Tym razem odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia w nowej, prestiżowej lokalizacji, na stadionie PGE Narodowym. Z tej okazji organizatorzy przygotowują wiele imponujących stoisk, na których miłośnicy klasyków będą mieli okazję znaleźć coś dla siebie. Giełda Klasyków musiała dołączyć do tak zacnego grona i przedstawić samochody ciekawe i nietuzinkowe.

Giełda Klasyków na swoim stoisku prezentuje aż trzy nowości ze swojego garażu, dwie Włoszki i genialnego Niemca rodem z Stuttgartu:

Niesamowity, zrywny i napakowany skorpion, to coś dla fanów sportu i włoskiego designu:

Abarth 595 SS 1970 – SPRZEDANY

Spokojniejsza i nietuzinkowa Giardiniera daje pole do popisu jeśli chodzi o pomysły na zagospodarowanie przestrzeni jej wnętrza:

Autobianchi Giardiniera 1976 – SPRZEDANE

A kultowa 190-tka z silnikiem Coswortha, rozpali rządzę fanów sportów motorowych:

Mercedes 190E 2.5-16 W201 1990 – SPRZEDANY

Na targi do Warszawy pojedzie także cudo z Affalterbach, zachowane w niesamowitym stanie:

Mercedes E55 AMG W210 1997 – SPRZEDANY

Mercedes 450 SLC to propozycja dla fanów silników V8, wystarczy zobaczyć go na żywo, żeby się zakochać:

Mercedes 450 SLC C107 1978 – SPRZEDANY

Na rozpoczynający się sezon letni nie zabraknie także kabrioletów, dwa piękne SL-e przyjadą na nasze stoisko prosto z Kielc i Wodzisławia Śląskiego:

Mercedes SL 320 R129 1995 – 56000 PLN – Kielce

Mercedes SL 320 R129 1996 – 63900 PLN – Wodzisław Śląski

Mercedes 500 SEL W126 to coś dla miłośników luksusu najwyższej jakości w pięknej konfiguracji:

Mercedes 500 SEL W126 1982 – SPRZEDANY

Dostojny Mercedes 230 CE w wersji cuope i wspaniałym kolorze 881 Silberdistel Metallic, na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach:

Mercedes 230 CE C123 1982 – 59900 PLN – Warszawa

Na zakończenie dodamy coś kompaktowego. Każdy zna Golfa, ale nie każdy w wersji GTD, czas zobaczyć na własne oczy, że nie odbiega za bardzo od kultowego GTI:

Volkswagen Golf GTD Mk1 1983 – 29900 PLN – Jarosław

Publiczność podczas tej edycji będzie mogła obejrzeć świetnie zachowane klasyki i youngtimery, a nawet nabyć takie auto lub odnaleźć części niezbędne do odbudowy danego pojazdu. Wyjątkowego klimatu temu wydarzeniu nadaje fakt zaangażowania nie tylko stowarzyszeń i klubów działających na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim obecność indywidualnych użytkowników wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami.

Podczas targów zobaczyć będzie można kultowe już dziś pojazdy wielu znanych marek w różnym stopniu zachowania, wyjątkowe kolekcje motocykli samochodów z epoki PRL-u – zarówno krajowych, jaki zagranicznych producentów. Ekspozycje ubarwią legendy polskiego i zagranicznego sportu motorowego z dawnych lat. Nie zabraknie także amerykańskich krążowników szos takich jak
Ford Mustang czy Chevrolet Impala, pojazdów z wyjątkową historią oraz przedmiotów związanych z daną epoką motoryzacji. Auto Nostalgia to prawdziwy wehikuł czasu, który przeniesie nas w przeszłość i odsłoni przed Wami to, co w dawnej motoryzacji najpiękniejsze.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów klasycznej motoryzacji – przyjedźcie całymi rodzinami,
atrakcji nie zabraknie! Dzieci do lat 6 – WSTĘP WOLNY (pod opieką dorosłego, który posiada ważny bilet).

Tańsze bilety są dostępne w przedsprzedaży tylko do piątku 13 kwietnia. Kupisz je tutaj.

Szczegóły na stronie www.autonostalgia.pl

Kredyt na klasyka