Fiat Uno 1993 – SPRZEDANY

Fiat Uno od 1983 roku cieszył i nadal cieszy wielu użytkowników dróg nie tylko w Polsce, Europie, lecz także na innych kontynentach. Ten następca modelu 127, ubrany w zgrabne i praktyczne nadwozie włoskiego projektanta Giorgetto Giugiaro, jest doskonałym dowodem na to, że Włosi są mistrzami świata w tworzeniu małych samochodów. Popularność jaką zyskało Uno nie oznacza jednak, że wiele z nich zachowało fabryczną świeżość. Ten egzemplarz jednak może zadowolić nawet najbardziej wymagających. Oto Fiat Uno z rocznika 1993, czyli po facelifting’u, który model przeszedł w 1989 roku, w doskonałym stanie, z wciąż oryginalną powłoką lakierniczą i z niskim przebiegiem. Srebrny lakier i pasująca kolorystycznie jasna tapicerka zachowane są w bardzo dobrym stanie. Auto sprawdzi się idealnie w mieście, ale i na dłuższych trasach, ze względu na łatwość prowadzenia, świetną widoczność zza kierownicy oraz bardziej pakowny niż w wielu młodszych modelach bagażnik.

Fiat Uno 45
Rocznik: 1993
Przebieg: 71000 km
Pojemność: 999 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 45 KM

Wyposażenie:
– radiomagnetofon
– uchylne tyle szyby
– 5-biegowa skrzynia

Na sprzedaż oferuję Fiata Uno z silnikiem 1,0.
Samochód znajduje się w zdumiewającym stanie, ze znikomym jak na 24 lata przebiegiem 71000 km i totalnym brakiem korozji na całej karoserii.
Na wszystkich elementach nadwozia znajduje się fabryczny lakier, tapicerka nie nosi śladów użytkowania, plastiki oraz boczki we wnętrzu wyglądają jak nowe.
Uno posiada oryginalne koła stalowe oraz wciąż fabryczne opony z 1993 roku.
Mechanicznie w pełni sprawny, po standardowym przeglądzie, wymianie płynów i filtrów, gotowy do jazdy.

Uniacz przez lata był w posiadaniu jednego człowieka, który wyjeżdżał nim z garażu tylko gdy była ładna pogoda, co za tym idzie samochód nigdy nie widział śniegu.
Jestem trzecim właścicielem.
Upolowałam je, aby doprowadzić je mechanicznie i wizualnie do perfekcji i znaleźć dla niego nowego, dbającego właściciela.

Prywatnie zajmuję się wyszukiwaniem dla Was ciekawych samochodów na aukcjach zagranicznych oraz opisywaniem ich, a także pisaniem wstępów do ogłoszeń na łamach Giełdy klasyków.

Kredyt na klasyka