Targi Auto Nostalgia 2022 – podsumowanie

Kolejna edycja targów Auto Nostalgia już za nami. To było piękne otwarcie sezonu wystawienniczego dla miłośników klasycznej motoryzacji. Targi Auto Nostalgia stworzyły na terenie EXPO XXI w Warszawie niepowtarzalny klimat, związany z zabytkowymi pojazdami. Bardzo odczuwalny był głód tego rodzaju imprez. Ostatnie lata nas pod tym względem nie rozpieszczały i miło było znów się ze sobą spotkać. Wydarzenie odwiedziło 11525 zwiedzających, takiego wyniku nie było od lat!

Każdy na imprezie mógł odszukać coś dla siebie. Świetne stoisko Muzeum Skarb Narodu rekompensowało brak stałej ekspozycji tego ostatniego. Muzeum w Oławie prezentowało słynnego już Oławskiego Jelcza, niezłą ekspozycję przygotowało Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, a wśród firm wystawiających auta na sprzedaż była nie tylko Giełda klasyków, lecz również Bracia Goźlińscy i Muzeum Tamte Lata.

Nas cieszyła możliwość spotkania z Wami, a także pozytywny odbiór atrakcji, jakie przygotowaliśmy. Jak co roku postawiliśmy na różnorodność i duży przekrój cenowy samochodów. Niemieckie, francuskie, włoskie, szwedzkie, ale także japońskie okazy, starsze i młodsze, rywalizowały o względy oglądających i poszukujących klasyka idealnego dla siebie.

Najjaśniej na stoisku świeciły cztery gwiazdy,

barn find z USA:

DeLorean DMC-12 1982 – Brzeziny

nasza niezwykle rzadka Alpine:

Alpine A610 Turbo 1992 – Poznań

jedyny przednionapędowy sedan z silnikiem Ferrari:

Lancia Thema 8.32 1990 – 148320 PLN – Bielsko-Biała

oraz niezmiennie nasz ukochany bardzo duży Fiat:

Fiat 130 Coupe 1974 – 149000 PLN – Poznań

Na naszym stoisku już od piątkowego montażu toczyły się rozmowy z klientami i pierwsze jazdy próbne. W ciągu tygodnia po wystawie udało się już zamknąć trzy transakcje, a kolejne rozmowy są w toku. Jeżeli jesteście ciekawi, co wciąż jest dostępne, zerknijcie na stronę:
https://www.gieldaklasykow.pl/tag/auto-nostalgia-2022/

Tegoroczna odsłona Auto Nostalgii dostarczyła zwiedzającym wielu niezapomnianych wrażeń. Doskonała frekwencja jest potwierdzeniem niesłabnącego zainteresowania tematyką zabytkowych pojazdów. Ogromnie cieszymy się, że wydarzenie powróciło do Warszawy i już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji targów – podsumował Bartosz Dembiński, dyrektor projektu Auto Nostalgia.

I my zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu 🙂 a jeżeli szukacie większej ilości wydarzeń, na których na żywo zobaczyć możecie samochody z ogłoszeń na naszej stronie, śledźcie koniecznie zakładkę Aktualności.