Mercedes 380 SE W126 1985 – 73000 PLN – Poznań

Blisko 40 lat temu było to absolutne marzenie. W czasach, gdy za samochody duże uznawano te, które niewiele przekraczały długość 4 metrów, on mierzył ich aż 5. Mercedes 380 SE W126 przynależał do luksusowej klasy S i to zobowiązywało. Rozpieszczał pasażerów obszernym i świetnie wykonanym wnętrzem, uszy gładząc łagodną muzyką silnika V8. W swojej pierwotnej formie, z karbowanymi listwami bocznymi, wyróżniał się lekką stylistyką, nawiązującą do modelu SL generacji 107. Ten egzemplarz przez lata uchował się w rewelacyjnym stanie. Jest wolny od korozji, mimo, że wciąż posiada w dużej części oryginalną powłokę lakierniczą. Na pokładzie bogato – między innymi odnajdziemy fantastyczną welurową tapicerkę, klimatyzację, tempomat, elektrycznie regulowane fotele i elektryczny szyberdach.

Mercedes 380 SE W126
Rocznik: 1985
Przebieg: 194000 km
Pojemność: 3818 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 204 KM

Cena: 81000 PLN
Cena black week do środy 29.11: 73000 PLN

Wyposażenie:
– automatyczna klimatyzacja,
– welurowa tapicerka,
– elektrycznie sterowane fotele pompowane pneumatycznie,
– ABS,
– poduszka powietrzna,
– tempomat,
– szyberdach,
– radio Blaupunkt Paris RCM104 z dołożonym modułem bluetooth.

Mercedes sprowadzony ze Szwajcarii, od nowości w rękach jednej rodziny. Uruchomiony po długim, około 20-letnim postoju. Wykonane obszerne prace serwisowe obejmujące między innymi regenerację automatycznej skrzyni biegów i uruchomienie klimatyzacji, komplet nowych wtryskiwaczy, nową cewkę, wszystkie elementy układu zapłonowego przejrzane albo nowe, nowe poduszki pod silnikiem, elementy zawieszenia, w tym tylne amortyzatory i sprężyny. Łączy koszt wykonanych prac to około 36 tys. złotych.

Auto zarejestrowane w Polsce w marcu 2023 roku. Po serwisie zdołało w tym sezonie pokonać bezproblemowo ponad 5 tys. km, w tym trasę do Włoch i do Lugano w Szwajcarii, czyli miejsca, gdzie używał go pierwszy właściciel.

Samochód jest własnością prowadzącego stronę gieldaklasykow.pl.
Sprzedaż na podstawie faktury VAT marża, brak obowiązku opłaty podatku PCC po zakupie.

Telefon: +48 607 273 512
E-mail: info@gieldaklasykow.pl
Miejscowość: Poznań

Kredyt na klasyka