Maserati Quattroporte III 1981 – 189000 PLN – Poznań

Maserati Quattroporte to model, który przez szereg lat był wizytówką włoskiej marki. Auto o wszystkich cechach gran turismo, które dodatkowo poszczycić się mogło drugą parą drzwi. Dzięki temu stało się ulubionym modelem włoskiego rządu i… mafii. Quattroporte trzeciej generacji (Tipo AM 330) ukazało się w 1979 roku, za czasów władania w Maserati Alejandro de Tomaso. Nakazał on zakończyć wszystkie prace nad generacja drugą, która oparta była o model Citroen SM i nigdy nie wyszła poza fazę prototypu. Zamiast mechanicznego wyuzdania, postawiono na tradycyjne rozwiązania. Pod maską wróciło tradycyjne V8 Maserati, będące jednostką rozwojową konstrukcji pamiętającej bolidy Formuły 1 lat 60-tych. Napęd wrócił na tylną oś, nadwozie to modny projekt Giuguaro, a środek ubrała w świetną skórę manufaktura Salt z Turynu. Auto ma urok ręcznie wykonanego cacka, zbudowano ich raptem 2145 sztuk.

Maserati Quattroporte III
Rocznik: 1981
Przebieg: 91000 km
Pojemność: 4900 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 280 KM

Cena: 189000 PLN

Auto sprowadzone z Włoch.
Zachowane w dużej mierze w oryginalnym stanie.
W pełni oryginalne, wspaniałe zachowane wnętrze.

Auto po serwisie.
Wymienione wszystkie płyny, komplet pasków, uszczelka miski olejowej, amortyzatory maski, uszczelka bagażnika, nowe świece, przewody zapłonowe, kopułka i palec. Nowe opony.

Dokumenty włoskie.
Auto niezarejestrowane w Polsce.

Samochód jest dumą i własnością prowadzącego stronę gieldaklasykow.pl.
Sprzedaż na podstawie faktury VAT marża, brak obowiązku opłaty podatku PCC po zakupie.

Auto będzie prezentowany na naszym stoisku podczas nadchodzących targów Auto Nostalgia w Warszawie, w dniach 22-23 kwietnia w hali Expo XXI w Warszawie, przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00-17:00.

Telefon: +48 607 273 512
E-mail: info@gieldaklasykow.pl
Miejscowość: Poznań