Komfort Trans

Komfort Trans to ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, które zapoczątkowała ich pasja do samochodów klasycznych. Kluczem do osiągnięcia wyników sprzedaży jest dla nich wieloletnia praca i rzetelność, która pozwoliła im pozyskać wielu stałych klientów w całej Polsce. Na koncie niektórych z nich widnieje już kilkanaście samochodów od Komfort Trans. Zdobywanie pozytywnych opinii pozwala zdobywać zaufanie nowych klientów, którzy potrafią dostrzec w oferowanych samochodach najlepszy stosunek ceny do jakości.

Mercedes 300D W123 1978 – 89000 PLN – Zdzieszowice

Beczka była marzeniem, a egzemplarz taki jak ten to prawdziwa Beczka marzeń. Ten Mercedes 300D W123 ma najmocniejszy z dostępnych w Europie silnik wysokoprężny, przebieg jedynie 91 tysięcy kilometrów i w ogromnej większości oryginalny lakier. W które miejsce by mu nie spojrzeć, wygląda, jakby dopiero co wyjechał z fabryki. Na wyposażeniu ma nawet klimatyzację i jest to egzemplarz z poszukiwanej pierwszej serii produkcyjnej, wyróżniającej się większą kierownicą, innymi przełącznikami świateł awaryjnych i okien, większymi zagłówkami. Z tak niskim przebiegiem i tak doskonałym stanem zachowania to ciekawy, kolekcjonerski już kąsek, którym podróżowanie sprawi mnóstwo przyjemności.
Czytaj dalej

Mercedes 600 SEL W140 1991 – 95000 PLN – Zdzieszowice

Gustowna kombinacja kolorystyczna i nieskazitelny stan to dla każdego Mercedesa idealne połączenie. Ten Mercedes 600 SEL W140 to topowa wersja z początkowego okresu produkcji, wyróżniająca się mocą ponad 400 KM, elektrycznie sterowanym wstecznym lusterkiem i antenkami w tylnej części pojazdu, pomagającymi ocenić gabaryty tego niemałego pojazdu podczas parkowania. To wersja z przedłużonym rozstawem osi, gwarantująca królewskie warunki podróży pasażerom tylnej kanapy. Ma jedynie nieco ponad 100 tys. km przebiegu, szlachetny odcień lakieru „904 Midnight Blue” i piękną, welurową tapicerkę. Jest piękny, imponujący i na wskroś elegancki. Oferowany jest po pracach serwisowych, gotowy sprawiać przyjemność nowemu właścicielowi.
Czytaj dalej

BMW 730i E38 1994 – SPRZEDANE

Podwójne światła ukryte za szkłem to był znak rozpoznawczy BMW lat 90-tych. Podobnie w każdym z nich odnaleźć można podcięty tylny słupek, kokpit zwrócony w stronę kierowcy, tylny napęd, a nawet wspólny zapach… to wszystko zdefiniowało DNA marki i sprawiło, że te samochody te wciąż mają swoich miłośników, poszukujących w ramach spełniania swoich pasji właściwego egzemplarza. To BMW 730i E38 to ciekawa specyfikacja z welurową tapicerką, podgrzewanymi fotelami, automatyczną klimatyzacją, roletą tylnej szyby i czujnikami parkowania. Pod maską najmniejsze z ówcześnie stosowanych V8, zapewniające mięsiste brzmienie, sprzężone z automatyczną skrzynią. Zważywszy na stan i przebieg, auto zostało wycenione bardzo rozsądnie.
Czytaj dalej

Mercedes 200D W124 1986 – 14900 PLN – Zdzieszowice

Mercedes 200D W124 to jeden z tych samochodów, co zdolne są jeździć bez końca, o ile trafią tylko we władanie osób, które potrafią obdarzyć je odpowiednią troską i opieką. Po ponad trzech dekadach przebieg takiego samochodu rzędu 370 tysięcy wciąż można odczytywać jako niski. Nie jest to w tym momencie auto kolekcjonerskie, lecz wciąć interesujący wóz, którym w dalszym ciągu można jeździć często, z charakterystycznym klekotem i z przyjemnością. O ile tylko nie będzie nam się spieszyć, uśmiech nie będzie schodził z ust. Ten egzemplarz jest gotowy do drogi, ma biały lakier, ciekawie zestawiony kolorystycznie z niebieskim wnętrzem.
Czytaj dalej

Mercedes 220 CE C124 1993 – SPRZEDANY

Mercedes 220 CE C124 łączy elegancką sylwetkę z niezłymi osiągami i niekłopotliwą eksploatacją. Jeżeli nie czujesz potrzeby posiadania sześciu cylindrów pod maską, może być towarzyszem idealnym. Cen egzemplarzy w kolekcjonerskim stanie z pewnością nie można nazwać niskimi, lecz jeżeli nie będziecie wymagać nowego samochodu, wciąż można znaleźć coś ciekawego w rozsądnym budżecie. Co ciekawe, prezentowany samochód to bardzo rzadka wersja łącząca nadwozie starego typu (z gwiazdą na atrapie chłodnicy) z nowym silnikiem. Ich produkcja trwała jedynie przez kilka miesięcy, później była już tylko E-klasa. Czy nowsze były ładniejsze to kwestia gustu, jednak z pewnością pogorszyło się ich zabezpieczenie antykorozyjne.
Czytaj dalej

Mercedes 280 SL R107 1984 – 190000 PLN – Zdzieszowice

Klasyczne linie niemieckiego roadstera od zawsze są w cenie i nic nie wskazuje, by trend mógł się kiedykolwiek odwrócić. Mercedes 280 SL R107 to wersja otwierająca cenniki, oferowana od 1974 do 1985 roku. Została zaproponowana jako bardziej ekonomiczna alternatywa dla silników V8, lecz dzięki nowoczesnej jednostce R6 DOHC nie ustępowała im dynamiką. W ogłoszeniu egzemplarz w poszukiwanej europejskiej specyfikacji, w znakomicie zachowanym stanie. Ma jedynie 79000 km przebiegu, od 1999 roku był odpowiednio zakonserwowany i przechowywany we właściwych warunkach. Obecnie, po ponownym ożywieniu, w ściągającym uwagę czerwonym kolorze, z fantastycznym jasnym, skórzanym wnętrzem i gustownymi dodatkami z epoki, prezentuje się niczym kapsuła czasu.
Czytaj dalej

Mercedes 500 SEC C126 1985 – 129000 PLN – Zdzieszowice

Kierunki działalności i kreatywność osób sprowadzających do Polski klasyki zdają się nie mieć granic. Okazuje się, że piękne samochody można znaleźć w przeróżnych miejscach na świecie i warto to wykorzystać. Ten Mercedes 500 SEC C126 ma arcyciekawą konfigurację, przebieg zaledwie 83 tysiące kilometrów i przyjechał do Polski z Chorwacji. Przez ponad 30 lat służył u jednego właściciela, dyplomaty, który używał go głównie podczas pobytu na placówce w Kalifornii. To wóz z końcówki pierwszej serii produkcyjnej, w niezwykle efektownym połączeniu srebrnego lakieru z niebieskim, skórzanym wnętrzem. Wyprodukowany w europejskiej specyfikacji, posiada niezwykle ciekawy element oryginalnego wyposażenia dodatkowego w postaci lodówki w bagażniku. Ta niezwykle przydatna w ciepłym klimacie opcja kosztowała wówczas astronomiczne 4000 DM.
Czytaj dalej

BMW 740i E38 1997 – 65000 PLN – Zdzieszowice

BMW 740i E38 to klasyczna bawarska limuzyna, której nie brak charakteru. Ten egzemplarz zachwyca stanem zachowania i kolorystyką. Granatowy lakier metalik z jasnoszarą skórzaną tapicerką to jedno z najbardziej eleganckich połączeń kolorystycznych, jakie możemy spotkać w tym modelu. Tak skonfigurowane przedliftowe 7er nie tylko wygląda świetnie, ale również jeździ i brzmi wyśmienicie. Pod maską odnajdziemy tu ówczesną nowość – silnik M62 o pojemności 4,4 l zastępował jednostkę M60 o pojemości 4 l. Choć oba modele nosiły oznaczenie 740i oraz dysponowały identyczną mocą maksymalną 286 KM, nowszy silnik dzięki układowi zmiennych faz rozrządu miał wyższy moment obrotowy, bardziej korzystny przebieg charakterystyki mocy i gwarantował lepsze odczucia z jazdy. Wielu użytkowników stawia ten silnik nawet powyżej topowej jednostki V12, chwaląc jego brzmienie, niższą masę i spalanie. Ten egzemplarz z pewnością jest jednym z najlepszych, jakie aktualnie znajdują się na rynku, choć sprzedający zapewnia, że może zaproponować coś jeszcze ciekawszego…
Czytaj dalej

Mercedes 300D W124 1991 – 89000 PLN – Zdzieszowice

Polska to nie jest kraj, gdzie można liczyć na to, że przez trzy dekady drogi samochód może być utrzymywany w idealnym stanie. A jednak, czasami cuda się zdarzają. Ten Mercedes 300D W124 został sprowadzony z Niemiec w 1991 roku na zamówienie dyrektora kopalni. Zakupiony od salonu Mercedes-Benz, w latach 1992-2017 był pod troskliwą opieką warsztatu „Schoen Józef Mechanika pojazdowa Mercedes” w Katowicach i przejechał dotąd jedynie 132 tysiące kilometrów. Ma efektowny kolor Impala Braun, tapicerkę w karo oraz klimatyzację. Wciąż prezentuje się zjawiskowo, wygląda jakby wyjechał wprost z salonu. Nie jest tani, lecz sprzedający jest do tego stopnia pewny jego stanu, że oferuje 3-letnią gwarancję oraz gwarancję odkupu w tej samej cenie, o ile samochód nadal będzie tak utrzymany.
Czytaj dalej

Mercedes 500 SEC C126 1988 – 79000 PLN – Zdzieszowice

Mercedes 500 SEC C126 jest idealnym wzorem dużego, eleganckiego coupe. Oferuje pasażerom sporo przestrzeni, pokaźny bagażnik i dzięki jednostce V8, przyjemne doznania akustyczne i odpowiednią ilość mocy. To samochód, w którym aż chce zająć się miejsce i wybrać w daleką podróż, łowiąc spojrzenia wszędzie tam, gdzie spotkamy ludzi. Egzemplarz z ogłoszenia pochodzi z drugiego etapu produkcji, z 1988 roku. Posiada gustowne połączenie kolorystyczne białego lakieru i niebieskiego, welurowego wnętrza. Na zdjęciach prezentuje się wyśmienicie, zarówno jeżeli chodzi o lakier, piękne wnętrze, jak i podwozie.
Czytaj dalej