Komfort Trans

Komfort Trans to ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, które zapoczątkowała ich pasja do samochodów klasycznych. Kluczem do osiągnięcia wyników sprzedaży jest dla nich wieloletnia praca i rzetelność, która pozwoliła im pozyskać wielu stałych klientów w całej Polsce. Na koncie niektórych z nich widnieje już kilkanaście samochodów od Komfort Trans. Zdobywanie pozytywnych opinii pozwala zdobywać zaufanie nowych klientów, którzy potrafią dostrzec w oferowanych samochodach najlepszy stosunek ceny do jakości.

Lexus LS 430 2004 – 89000 PLN – Zdzieszowice

Lexus LS 430 to przedstawiciel trzeciej generacji luksusowego japońskiego modelu. Dopracowany w każdym szczególe i niezwykle trwały, świetne wrażenie robi nawet w egzemplarzach, które na liczniku mają przeszło pół miliona przebiegu. Ten prezentowany przebył dotąd dystans 10-krotnie mniejszy i można powiedzieć o nim wprost – jest jak nowy. Jak widać z historii serwisowej, jeździł niewiele, lecz regularnie, od nowości aż do dziś. To sytuacja najlepsza z możliwych, która połączona z pedantycznym zamiłowaniem do czystości i porządku pozwoliła utrzymać samochód w pełnej świeżości. Ten Lexus wygląda jak obiekt muzealny, ale na drodze zapewni więcej przyjemności niż większość nowych, wielokrotnie droższych samochodów. Wyposażenie jest kompletne, jakość wykonania i materiały wykończeniowe pierwszorzędne, przyspieszenie wspaniałe, a kultura pracy jednostki V8 – bajeczna.
Czytaj dalej

Mercedes 300D W124 1990 – 59000 PLN – Zdzieszowice

Największy dostępny Diesel, wspaniała welurowa tapicerka, klimatyzacja, przebieg poniżej 100 tysięcy kilometrów oraz pełna dokumentacja przebiegu i serwisu. To brzmi jak marzenie i dla fanów modelu będzie niezwykle silną pokusą. Ten Mercedes 300D W124 pochodzi z poszukiwanego, środkowego okresu produkcji. Wyposażony jest w szerokie listwy, efektowny kolor „smoke silver” i manualną skrzynię biegów. Tak zachowany, nigdy nie przechodzący pełnej renowacji egzemplarz, to prawdziwa rzadkość na rynku. Jego eksploatacja z pewnością będzie przyjemnością.
Czytaj dalej

Mercedes 500 SEC C126 1981 – 55000 PLN – Zdzieszowice

Madryt 16.09.1981. W gazecie pojawia się informacja o nowym modelu Coupe w salonach Mercedesa, kilka miesięcy później jeden z hiszpańskich hotelarzy odebrał jednego z pierwszych wyprodukowanych (numer 338.) egzemplarzy 500 SEC, aby pod koniec lat 80’tych przepisać go swojej córce. Ten wspaniały Mercedes 500 SEC C126 do końca serwisowany był w ASO, dzisiaj ma już 36 lat i nosi naturalne, drobne ślady użytkowania. Ciepły klimat południowej Europy zapewnił mu brak śladów korozji, a słońce było łaskawe, nie wypalając koloru tapicerki. Sprzedawca zaznacza, iż przez nieidealny lakier, samochód 26 czerwca zostanie odesłany do lakierni, więc jeżeli chcecie nabyć go w proponowanej cenie, radzimy się spieszyć 🙂
Czytaj dalej

Mercedes 250D W124 1993 – 35000 PLN – Zdzieszowice

Cichy diesel o komfortowym wnętrzu, niesamowicie ekonomiczny, obdarzony klasyczną sylwetką W124, Mercedes 250D. Ten stworzony do długich tras okaz o białym nadwoziu i szarej materiałowej tapicerce ucieszy niewątpliwie fanów komfortu, elegancji i dostojnego podróżowania. Mimo, że ma niemal ćwierć wieku, z powodzeniem może zastąpić dowolne bardziej współczesne auto. Mercedes z ogłoszenia na pokładzie ma nawet klimatyzację, co w zestawieniu z tym silnikiem nie zdarzało się często. Technicznie doprowadzony został do perfekcji i dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z pewnością służyć będzie nowemu właścicielowi przez wiele wiosen.
Czytaj dalej

Opel Calibra 1992 – 13000 PLN – Zdzieszowice

Opel Calibra w stanie oryginalnym, pięknie zachowanym, to dziś niemal biały kruk. Te samochody zawsze miały ciężkie życie, poddawane bezmyślnemu tuningowi, katowane, nie tworzyły dobrego wizerunku marce. Model ten jednak z pewnością zasługuje na uwagę, nawet po latach wyróżniając się na ulicy. Dziś sylwetkę Calibry odkryć można na nowo, jest oszczędna w formie i niezwykle opływowa. Współczynnik oporu aerodynamicznego Cx = 0,26 to do dziś wynik niezwykle trudny do osiągnięcia i rzadko spotykany. Samochód wciąż wygląda świeżo, a dodatkowo dysponuje niezłym bagażnikiem, może swobodnie pomieścić cztery osoby, a nieskomplikowana mechanika dzięki pokrewieństwu z popularną Vectrą jest bezproblemowa w eksploatacji. Całkiem nieźle, jak na sportowy wóz sprzed ćwierćwiecza.
Czytaj dalej

Peugeot 406 1998 – 11000 PLN – Zdzieszowice

W budżecie ok. 10 tysięcy złotych ciężko znaleźć dobry, wygodny samochód, który nie będzie nadwyrężał naszego portfela zaraz po jego zakupie. Ten Peugeot 406 oferuje ponadto klimatyzację, welurową tapicerkę, 2 komplety kół, fabryczny lakier, oraz udokumentowaną historię serwisową i pochodzenie z poważnych rąk. To elegancki sedan, który pod eleganckimi liniami krył sprawdzoną mechanikę, komfortowe wnętrze i przepastny bagażnik. Choć model zasłynął ze scen w filmie „Taxi” jako niemal wyczynowa maszyna, w rzeczywistości charakter ma łagodny i niemal nudny. To auto dla tych, którzy za kierownicą nie potrzebują silnych wrażeń, a za to lubią odpoczywać.
Czytaj dalej

Cadillac Seville STS 1996 – 29000 PLN – Zdzieszowice

Cadillac Seville STS to propozycja dla tych, którzy kochają niepowtarzalny klimat amerykańskich samochodów i chcieliby go skosztować w wydaniu, który pozwala na komfortowy, choćby codzienny użytek. Czwarta generacja modelu imponuje rozmiarami (ponad 5,3 m długości), klimatycznym wnętrzem oraz mocą – ponad 300 KM z nowoczesnego V8 silnika Northstar zapewnia niezłe osiągi, brzmi pięknie i zadowala się rozsądną ilością paliwa. Ten egzemplarz pochodzi z rynku szwajcarskiego i utrzymany jest we wprost imponującym stanie.
Czytaj dalej

Mercedes 250D W124 1991 – 27000 PLN – Zdzieszowice

Cichy pomruk pięciu cylindrów w wykonaniu Mercedesa ma wielu miłośników. Mercedes 250D W124 z niskim przebiegiem to nie lada gratka. Jeździ niezwykle przyjemnie, ma już klasyczny sznyt, a spala przy tym zaskakująco niewielkie porcje paliwa. Dla wielu fanów to ostatni taki Mercedes. Niezwykle trwały mechanicznie, doskonale wykonany, świetnie wyciszony. Mimo, że jest już w wieku pozwalającym na rejestrację na żółte blachy samochodu zabytkowego, jego walory użytkowe wciąż robią świetne wrażenie. W białym kolorze i z niebieskim wnętrzem prezentuje się bardzo modnie i stylowo.
Czytaj dalej

Mercedes 250D W124 1992 – 27000 PLN – Zdzieszowice

Miłośnicy silników wysokoprężnych zawsze mogli czuć się rozpieszczeni przez Mercedesa. Na przełomie lat 80-tych i 90-tych mogli wybierać wśród jednostek cztero-, pięcio- i sześciocylindrowych. Mercedes 250D W124 stał pośrodku tej drabinki i przez wielu uważany był za optymalny kompromis między spalaniem, a osiągami. Ci którzy zdecydowali się na ten wybór, nagradzani byli niskim spalaniem (ok. 6 l / 100 km było tu czymś codziennym) i ładnym brzmieniem silnika, o wiele ciekawszym od „taksówkarskiej” czwórki. Dziś ten zasilany rzędową pompą wtryskową silnik z pewnością nie jest liderem jeżeli chodzi o osiągi lub spalanie, lecz wynagradza to fantastyczną trwałością, niedoścignioną dla nowoczesnych silników, wysilonych i obciążonych ekologicznymi obwarowaniami. Największą trudność stanowi znalezienie egzemplarza niewyeksploatowanego – z niskim, oryginalnym przebiegiem, ładnie zachowanym wnętrzem, wzorową mechaniką. Ten zdaje się spełniać wszystkie te wymagania.
Czytaj dalej

Mercedes 300 SE W140 1991 – 59000 PLN – Zdzieszowice

Ten Mercedes 300 SE W140 z samego początku produkcji to jeden z tych przypadków, gdzie przepiękna konfiguracja spotyka się po latach z absolutnie fantastycznym stanem zachowania. Miałem przyjemność zobaczyć ten samochód na żywo i robił on na mnie ogromne wrażenie. Jego jasna skórzana tapicerka jest nieskazitelna, wszelkie tworzywa w kabinie zachowały przyjemnie matową powierzchnię, a przebywanie w kabinie sprawia wielką przyjemność. Tu nawet zapach zachował się fabryczny i właściwie wystarczy odrobina kosmetycznych prac, by samochód prezentował się jako nowy. Takie W140 to dziś rzadkość. Imponuje, i zapewniam, że obcując z takim egzemplarzem nie przyjdzie nam do głowy, że mógłby mieć więcej cylindrów albo dłuższy rozstaw osi.
Czytaj dalej